Menü Keresés

Műtárgyak

XVI. Kamara árverés május 14-én

Következő aukciónk témája a 20. századi magyar képzőművészet lesz. Aukciónkon főként festményekre és szobrokra licitálhatnak a kedves érdeklődők. Az aukciós kiállítás megtekinthető üzletünkben az emeleti galérián, 2012. május 9-től május 13-ig.

Sok szeretettel várjuk Önöket!

Időpont: 2012. május 14., hétfő, 18:00

Helyszín: Csók István Antikvitás

Aukciós katalógus: XVI. Kamara árverés (letölthető pdf)